Česká společnost přátel drobné plastiky

Nabídkový katalog na aukci dne 28. října 2017

StranaPoložkyObdobí
11Ferdinand V. 1835-1848
2František Josef I. 1848-1916
26Československo
28Česká republika
31Belgie
32Čína
34Dánsko
35Francie
40Itálie - Sardinie, Carlo Alberto 1831 - 1849
41Itálie - Sardinie, Vittorio Emanuele II. 1849 -1878
42Itálie
43Kanada
44Malta
45Německo
46Rakousko
47Rusko
54Řecko
55San Marino
56Švýcarsko
57USA
64Velká Británie
69Medailové ražby
83Licinius I. 308-321
84Licinius II. 317 - 324
85Constantinopolis 330-346
86Roma 330-346
87Constantinus I. 307-337
91Constantinus II. 317-340
93Boleslav II. 967 - 999
94Břetislav I. 1037 - 1055
95Přemysl Otakar I., 1192 - 1193, 1197 - 1230
96Přemysl Otakar II. 1253-1278
97Václav II. 1278-1305
100Jan Lucemburský 1310 - 1346
StranaPoložkyObdobí
2101Václav IV. 1378-1419
104Jiří z Poděbrad 1458-1471
106Ferdinand I. 1526-1564
107Maxmilián II. 1564-1576
108Rudolf II. 1576-1612
109Ferdinand II. 1619-1637
120Ferdinand III. 1637-1657
127Leopold I. 1657-1705
129Josef I. 1705-1711
131Marie Terezie 1740-1780
133Josef II. 1765-1790
134František II. 1792-1835
135Kladsko, Jindřich z Minsterberku 1462 - 1498
136Opava - Karel Lichtenštein - 1614-1627
137Těšín - Alžběta Lukrécie 1625-1653
138Olomouc - biskupství, Karel II. Liechtenstein 1664 - 1695
139Jáchymov - Šlikové
142Těšín, Fridrich Kazimír Frýštatský 1560-71, spoluvladař Václava Adama
143Olešnice
144Hlohov
145Lehnice-Břeh, Friedrich II. 1495 - 1547
146Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich 1664 - 1704
148Albrecht III. 1365-1395
150Albrecht III. a IV. 1365-1395-1404
152Albrecht V. 1411-1439
155Arcivévoda Zikmund 1439-1496
157Ferdinand I. 1526-1564
159Arcivévoda Ferdinand Tyrolský 1564-1595
161Rudolf II. 1576 - 1608
162Ferdinand II. 1619-1637
166Arcivévoda Ferdinand Karel 1632-1662
167Leopold I. 1657-1705
168Karel VI. 1711-1740
170Marie Terezie 1740-1780
173František I. Lotrinský, 1745 - 1765
176Josef II. 1765-1790
177František II. 1792-1835
186Ferdinand V. 1835-1848
188Zikmund I. 1387 - 1437
200Matyáš Korvín 1458 - 1490
StranaPoložkyObdobí
3201Vladislav II. 1490-1516
203Ferdinand I. 1526 - 1564
205Maxmilián 1564-1576
206Rudolf II. 1576-1608
207Ferdinand II. 1630 - 1637
209Ferdinand III. 1637 - 1657
210Malkontenti 1703 - 1711
213František Lotrinský 1745-1765
214Josef II. 1765-1790
215Ferdinand V. 1835-1848
216Revoluční ražby 1848 - 1849
219Mince Františka Josefa I. 1848 - 1916
261Československo 1918 - 1938
289Protektorát Čechy a Morava
293I. Slovensko 1939 - 1945
296ČSR 1945 - 1953
StranaPoložkyObdobí
4301ČSR, ČSSR, ČSFR 1953 - 1992
StranaPoložkyObdobí
5401ČSR, ČSSR, ČSFR 1953 - 1992
422Česká republika 1993 -
493II. Slovensko 1993 -
495Německé státy a města do roku 1871
497Ausburg
498Anhalt - Christian, August, Rudolf, Ludwig, Johann, Georg 1618-1621
499Bavorsko, Ludwig I. der Kelheimer 1183-1231
500Bavorsko, Johann II., Stephan III. Friedrich I. 1375-1392
StranaPoložkyObdobí
6501Bavorsko-Horní Falc, Johann 1404-1448
502Bavorsko, Ludwig IX. 1450-1479
503Bavorsko, Maximilian IV. 1799-1825
504Brandenburg - Bayreuth, Alexander 1757-1791
505Brandenburg - Bayreuth, Georg Wilhelm 1712-1726
507Braunschweig, Johann Georg 1675-1685
508Braunschweig - Wolfenbüttel, Friedrich Ulrich 1613-1634
509Hals-Leuchtrenberg, Johann III. 1407-1443
510Hanau - Lichtenberg, Philipp V. 1590-1599
511Hanau - Münzenberg, Philipp Ludwig I. 1561-1580
512Hessen - Kassel, Moritz 1592-1627
513Jülich - Cleve - Berg, Wilhelm 1539-1592
514Lippe - Simon VII. 1613-1627
515Mainz - Dietrich III. 1434-1459
516Mainz - Emeric Josef. 1763-1774
517Mecklenburg - Schwerin
518Norimberk
519Osnabrück - biskupství, Dietrich von Horne 1376-1402
520Pfalz Kur, Ruprecht III. 1398-1410
521Pfalz Veldenz, Georg Johann 1544-1592
524Pfalz Zweibrücken, Johann II. 1604-1635
526Pommern-Barth, Bogislaw XIV. 1620 - 1637
527Prusko, Albrecht 1525-1569
528Prusko, Friedrich Wilhelm II. 1789-1797
529Prusko
534Regensburg, Heinrich XIII. 1253-1290
535Reuss - Obergreiz, Heinrich XIX 1817 - 1836
536Sasko, Friedrich II. 1428-1464
537Sasko, Friedrich III. 1486-1525, a Albrecht (zemřel 1500)
538Sasko, Johann Friedrich a Georg 1532-1539
540Sasko, Johann Friedrich a Moritz 1541-1547
541Sasko, Friedrich August II. 1836 - 1854
542Sasko - Johann 1854 - 1873
543Sasko - Meiningen, Bernhard II. 1821-1866
544Sasko - Coburg, Albrecht III. 1680-1699
545Sasko - Wittenberg, Albrecht II. 1260-1298
546Slezsko, Friedrich II. 1740-1786
547Solms - Lich - Ernst, Eberhard, Herman Adolf 1562-1590
549Stolberg - Ludvig 1535-1574
550Strassburg - bisk., Johann von Manderscheid 1569-1592
552Strassburg - město
553Trier - arcibiskupství, Karl Caspa v. d. Leyen 1652-1676
554Westfalen - Hieronimus Napoleon 1807-1813
555Wild u. Rheingrafen v. Salm - Otto in Kyrburg 1548-11607
556Wild u. Rheingrafen v. Salm - poručnictví Gruzmbach 1606-1612
557Würtemberg - Friedrich 1593-1608
558Würtemberg - Eberhard Ludwig 1677-1733
559Würtemberg - Wilhelm I. 1816-1864
560Německo do roku 1871 - dobová falza
566Německo po roce 1871 do 1948
StranaPoložkyObdobí
7601Německo -SRN
609Německo -NDR
615Německo - peníze městské, nouzové, válečné, atp.
617Albánie
622Belgie
625Bulharsko
628Černá Hora
630Dánsko
635Estonsko - Tallinn (Livonsko - Reval), Gotthard Kettler 1559 - 1562
636Estonsko
638Finsko
642Francie
655Itálie - Friuli (Furlánsko)
656Itálie - Piedmontská republika
657Itálie - repliky mincí
662Itálie
685Jugoslávie
687Kypr
688Litva
690Lotyško
693Lucembursko
StranaPoložkyObdobí
8701Lucembursko
702Lichtenštejnsko
705Maďarsko
717Malta
719Nizozemí
740Norsko
743Polsko
759Portugalsko
770Rakousko republika
StranaPoložkyObdobí
9801Rakousko republika
847Rumunsko
850Rusko - SSSR
StranaPoložkyObdobí
10901Rusko - SSSR
935Řecko
939Salcburk - Eberhard II. 1200-1246
940Salcburk - Johann II. 1429-1441
941Salcburk - Johann Jakob Khuen v. Belase 1560-1586
942San Marino
951Srbsko
955Španělsko
963Švédsko
973Švýcarsko - Chur
974Švýcarsko - Lucern
975Švýcarsko
990Turecko
994Vatikán
996Velká Británie
StranaPoložkyObdobí
111001Velká Británie
1015Alžír
1016Angola
1017Botswana
1018Egypt
1021Etiopie
1022Jižní Afrika
1027Libye
1028Maroko
1030Mosambik
1031Německá východní Afrika
1032Nizozemské východní Afrika
1033Súdán
1034Uganda
1035Argentina
1036Bahamy
1037Filipíny
1040Haiti
1041Mexiko
1044Kanada
1060Kuba
1061Nizozemské Antily
1062Nový Foundland
1063Panama
1065Peru
1068USA
StranaPoložkyObdobí
121101USA
1112Uruguay
1113Venezuela
1114Cejlón - Srí Lanka
1118Čína
1121Filipíny
1122Indie
1124Indočína
1125Indonésie
1126Japonsko
1129Kurdistán
1130Kuvajt
1131Malajsie
1132Mongolsko
1134Palestina
1135Portugalská Indie
1136Sarawak - Malajsie
1137Straits Settlements
1138Sumatra
1139Vietnam
1140Nový Zéland
1141Nouzová platidla, žetony, medaile, svátostky, různé
1164LITERATURA
1180RŮZNÉ
StranaPoložkyObdobí
131501Baják Josef (1906-1980) a Slezák Miloš (1921-1989)
1502Beutler Miloslav (1897-1964)
1503Bódi Ladislav (1944- )
1509Cvengrošová Ludmila (1937- )
1512Sign. DS
1513Doležal Rudolf (1916-2002 ) a Grmela Jeroným (1926-1992)
1514Fodor Imrich Csaba (1941- )
1515Grmela Jeroným (1926-1992)
1516Grmela Jeroným (1926-1992) a Teplý Bohumil (1932- )
1517Havelka Luděk (1941- )
1519Housa Vlastislav (1932-2004)
1520Hvozdenský Josef (1932- )
1521Sign. JK
1522Jízdný Michal
1523Sign. KŠ
1524Knobloch Milan (1921- )
1526Kolářský Zdeněk (1931- )
1529Košťál Dušan (1948- )
1531Kudela Petr (1942- )
1535Kulda Antonín (1921- )
1536Mlynář Miroslav
1539Nálepa Josef (1936- )
1540Nejdl Slavoj (1929-2007 )
1541Novotný Štefan (1954- )
1542Peter Andrej (1912-2003)
1556Pospíšilová-Linhartová Jaroslava (1942- )
1557Slezák Miloš (1921-1989)
1558Snopek Ladislav (1919-2010)
1563Sucharda Stanislav (1866-1916)
1565Šejnost Josef (1878-1941)
1567Šejnost Zdeněk (1921- )
1568Šichman Ladislav (1930-2017)
1569Šindelář Lumír (1925- )
1574Španiel Otakar (1881-1955)
1575Uchytilová-Kučová Marie (1924-1989)
1577Uchytilová-Kučová Marie (1924-1989) a Hampl Jiří Václav (1929- )
1578Vašut Karel (1929- )
1579Vika Alexander (1933- )
1582Vitanovský Michal (1946- )
1584Zeman Karel (1949- ) a J.Locker
1585Podle míst
1589Autor neurčen
1595Medaile vydané Českou společností přátel drobné plastiky
StranaPoložkyObdobí
141601Medaile, plakety a odznaky s vojenskou tematikou
1609Medaile, plakety a odznaky Sboru nár. bezpečnosti , Veřejné bezpečnosti a Policie ČR
1610Filatelistické medaile
1656Medaile, plakety a odznaky škol
1699Medaile a odznaky s hornickou tematikou
StranaPoložkyObdobí
151701Medaile a odznaky s hornickou tematikou
1704Medaile a odznaky s hasičskou tematikou
1706Myslivecké medaile a odznaky
1707Lékařské medaile
1716Hudební medaile a odznaky
1717Divadelní a filmové medaile
1720Sokolské slety
1729Atletika
1731Cyklistika
1732Fotbal
1733Jezdectví
1734Lyžování
1735Spartakiády
1736Stolní tenis
1737Šerm
1738Veslování
1742Ostatní sporty
1745Církevní medaile a svátostky české i ostatních zemí
1748Medaile, plakety a odznaky T.G.Masaryka
1751Mládežnické medaile a odznaky (ČSM - SČM - SSM)
1752Záslužné medaile, plakety a odznaky
1760Schlaraffie
1763BELGIE
1764DÁNSKO
1765FINSKO
1766ITÁLIE
1770JUGOSLÁVIE
1772MAĎARSKO
1773MALI
1774MEXIKO
1775NĚMECKO
1778NIZOZEMSKO
1779NORSKO
1780POLSKO
1784RAKOUSKO-UHERSKO
1786RAKOUSKO - 3.říše
1787RAKOUSKO
1788RUSKO
1795SLOVENSKO
StranaPoložkyObdobí
161801SLOVENSKO
1802SLOVINSKO
1803SOVĚTSKÝ SVAZ
1804SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ
1805ŠPANĚLSKO
1806ŠVÝCARSKO
1808TURECKO
1809BLÍŽE NEURČENÉ
1812Země koruny české, Československo, Česká republika
1842Francie
1843Německo - 3.říše
1846Německo
1848Slovensko
1849Švýcarsko
1850Velká Británie
1851RŮZNÉ
1855Blažek Václav (1907- )
1856Dušek Tomáš Robert (1930- )
1857Kolářský Zdeněk (1931- )
1860Kovanič Václav Adolf (1911- )
1861Rous František (1872-1936)
1862Sucharda Stanislav (1866-1916)
1863Autor neurčen
1865Medaile vydané Českou společností přátel drobné plastiky
1874Medaile, plakety a odznaky s vojenskou tematikou
1875Medaile, plakety a odznaky škol
1877Medaile a odznaky s hornickou tematikou
1878Medaile, plakety a odznaky T.G.Masaryka a J.Masaryka
1879NĚMECKO
1880SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ
StranaPoložkyObdobí
172001Rakousko - Uhersko
2006Československo 1918 - 1939
2023Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
2032I. Slovensko 1939 - 1945
2039Korunové poukázky, kolkované Slovensko
2046Československo 1945-1953
2061Československo 1953-1992
2071Česká republika 1993
2074Táborová platidla II. světová válka 1914-1918
2075Vojenské poukázky spojeneckých armád 1944
2076Nouzová platidla, Tuzex, atp.
2079Evropa
2088Francie
2093Jugoslávie
2094Laos
StranaPoložkyObdobí
182101Laos
2106Malajsie - Japonská okupace
2113Mongolsko
2114Nový Zéland
2115Peru
2132Rakousko
2148Rusko
2158USA
2160Vanuatu
2161Velká Británie
2162Východokaribské státy
2163Různé
StranaPoložkyObdobí
192501ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA 1918 - 1938
2533Protektorát ČECHY a MORAVA
2534ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA 1945 - 1960
2577ČESKOSLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA 1961 - 1989
StranaPoložkyObdobí
202601ČESKOSLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA 1961 - 1989
2604ČESKÁ REPUBLKIKA
2616DEKRETY A PUBLIKACE
2640STUHY (původní) k čs. dekoracím
2647DEKORACE NEJLEPŠÍCH, VZORNÝCH A ZASLOUŽILÝCH PRACOVNÍKŮ
2663HISTORICKÉ A SPORTOVNÍ MEDAILE A ODZNAKY
StranaPoložkyObdobí
212734HISTORICKÉ A SPORTOVNÍ MEDAILE A ODZNAKY
2754MEZISPOJENECKÉ MEDAILE VÍTĚZSTVÍ
2758BAVORSKO - království
2760BELGIE - království
2766BRAZÍLIE
2767EGYPT
2768FINSKO
2770FRANCIE
StranaPoložkyObdobí
222801FRANCIE
2804Í R Á N ( PERSIE)
2807JAPONSKO
2808LIBÉRIE
2809LOTYŠSKO - po r.1920
2810MAĎARSKO
2811NĚMCKO - císařství do r. 1918
2812NĚMECKO - 3. říše
2817NĚMECKO (SPOKOVÁ REPUBLIKA)
2819NĚMECKÁ DEMOKRATICKÁ REPUBLIKA
2820POLSKO - meziválečná doba
2821PRUSKO - KRÁLOVSTVÍ
2823RAKOUSKO - UHERSKO
2841RAKOUSKO - 1. repubika
2844RUMUNSKO - království
2847INDICKÁ REPUBLIKA
2848RUSKO - do r. 1917
2864RUSKÁ FEDERACE
2868SASKO - království
2869SLOVENSKÁ REPUBLIKA 1993 -
2871SLOVENSKÝ ŠTÁT 1939 - 1945
2872S S S R
2875ŠPANĚLSKÉ KRÁLOVSTVÍ
2876Š V É D S K O - království
2879U S A
2883VATIKÁN
2886VELKÁ BRITÁNIE
2901Faleristka - dodatek
2902Německo - 3. říše
2905Rusko do r. 1917
2906Francie
2917Belgie
StranaPoložkyObdobí
237001Československo

Copyright 2017 Česká společnost přátel drobné plastiky