Sdružení "NUMMUS" Olomouc

Nabídkový katalog na aukci dne 27. března 2021

StranaPoložkyObdobí
11Olomouc - biskup., Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
2Václav I. (1348-1364)
3Maximilián - arcivévoda (1612-1618)
4Josef II. (1765-1780-1790)
5František Josef I. (1848-1916)
11Württemberg, Karl I. (1864-1891)
12Španělsko, Carlos IV. (1788-1808)
13Česká republika
14Itálie
15Vatikán
16Keltové na Moravě
17Východní Keltové - Syrmien
18Thracia - Pantikapaion (4. stol. př.Kr.)
19Seleukidské království, Antiochos III. Veliký (223-187 př. Kr.)
20Thessalie - Larissa (168-44 př. Kr.)
21Illyrie, Apollonia
22Pontos - Amissos (120-63 př.Kr.)
23Pontos - Amissos, za Mithridata VI. (85-65 př. Kr.)
24Egypt - Mamlúci, Muhammad I. (1294-1341), nebo Hasan (1347-1361)
25
26ANTESTIA, L. Antestius Gragulus (136 př.Kr.)
27CURTIA, Q.Curtius (116-115 př.Kr.)
28FABIA, Q.Fabius Labeo (124 př.Kr.)
29FLAMINIA, L.Flaminius Chilo (109-108 př.Kr.)
31JUNIA, D.Silanus L.f. (91.př.Kr.)
32VIBIA, C.Vibius C.f. Pansa (90 př. Kr.)
33Trajanus (98-117)
34Hadrianus (117-138)
35Antoninus Pius (138-161)
37Marcus Aurelius (161-180)
38Septimius Severus (193-211)
41Caracalla (209-211)
44Geta (209-212)
45Elagabalus (218-222)
50Alexander Severus (222-235)
StranaPoložkyObdobí
251Gordianus III. (238-244)
74Philippus I. (244-249)
75Trajanus Decius (249-251)
76Constantinus I. (306-337)
77Constantius II. (324-361)
80Constantinopolis - město (330-346)
81Achaemenidské království, Darios I. a Xerxes II. (485-420 př.Kr.)
83Sasánovci,
84Sasánovci, Bahrám V. (420-438)
85Sasánovci, Chusró II. (590-627)
89Anglie, Edward IV. (1461-70, 1471-1483)
90Itálie - Benátky, Giovanni Dandolo (1280-1289)
91Sasko - Míšeň, Friedrich IV. Bojovný (1381-1423)
92Sasko - Míšeň, Fridrich I., Vilém II. a Fridrich z Dur (1412-25)
93Sasko - Míšeň, Friedrich II., Friedrich a Sigismund (1428-1436)
94Srí Lanka, období Polonnaruwa, král Lilavati (1197-1200)
95Břetislav I. (1037-1055)
98Vratislav II. (1054-1092)
100Ota I. Sličný (1061-1087)
StranaPoložkyObdobí
3101Ota I. Sličný (1061-1087)
102Lutold (1092-1112)
103Bořivoj II. (1100-1120)
104Svatopluk (1095-1107)
105Moravské denáry dosud blíže neurčené
106Vladislav I. (1109-1125)
111Soběslav I. (1125-1140)
113Konrád Znojemský (1125-1161)
114Vladislav(syn Soběslava) 1137-1140 nebo Vladislav II.
115Vratislav Brněnský (1123-1129, 1130-1156)
116Vladislav II. (1140-1174)
121Soběslav II. (1173-1179)
122Václav (1191-1192)
123Václav I. (1230-1253)
127Přemysl II. (1253-1278)
131Václav II. (1278-1305)
132Vladislav I. Jindřich (1197-1222)
133Vladislav III. (1246-1247)
135Přemysl Otakar, markrabě moravský (1247-1253)
136Přemysl II. (1253-1278)
138Václav II. (1278-1305)
139Václav II.(1278-1305)
143Jan Lucemburský (1310-1346)
146Cheb - město
148Cheb - město (1446-1506)
149Karel IV. (1346-1378)
StranaPoložkyObdobí
4151Karel IV. (1346-1378)
152Jošt, markrabě (1375-1411)
154Václav IV.(1378-1419)
156Jiří z Poděbrad (1460-1471)
158Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
163Ludvík I. Jagellonský (1516-1526)
164Ferdinand I. (1526-1564)
176Krosno, Jan Kostrzynski (1535-1571)
177Svídnice - město, (15.stol.)
178Vratislav - město, za Ferdinanda II. (1619-1637)
179Lehnice - město
180Lehnice-Břeh, Joh.Christ. a Georg Rudolf (1602-1621)
182Lehnice-Břeh, Johann Christian (1621-1639)
184Lehnice-Břeh, Georg Rudolph (1621-1652)
185Lehnice-Břeh, Christian (1639-1672)
186Lehnice-Břeh, Luisa z Anhaltu (1673-1674)
187Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich (1668-1697)
189Würtemberg-Olešnice, Christian Ulrich (1668-1704)
191Opava - město
192Krnov, Johann Georg (1607-1624)
195Těšín, Adam Václav (1596-1617)
196Těšín, Alžběta Lukrécie (1625-1653)
197Baltazar Dirleber z Korneuburgu (+1602)
198Geitzköffler Georg z Gailenbachu, (1562-76) mincmistr v Jách.
199Herold z Oupy, Wolf aTomáš a Mikuláš Vodňanský
200Hlawsa von Liboslaw Radslaw, primátor v Kutné Hoře (1624-)
StranaPoložkyObdobí
5201Kadner Jiří a Lucie roz. Hartlebin z Ernfriedesdorfu
202Konias Johan Aless / Mariana Polexina Kalinowa
203Puellacher, Ruprecht (mincmistr v Jáchymově 1545-63)
204Radoslav Hlavsa z Liboslavě
205Eggenberg, Johann Ulrich (1568-1634)
206Eggenberg, Johann Christoph + Johann Seyfried (1649-1710)
210Radecký z Radče
211Ringhoffer, František (1874-1940)
212Schwarzenberg, Josef Adam (1732-1782)
213Šlik, Jindřich IV. (1612-1650)
214Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
217Aquilea-patriarchát, Antonio II. Panciera (1402-1408)
218Liege- biskupství, Maximilian Henrich Bavorský (1650-1688)
219Olomouc, František Dietrichstein (1599-1636)
220Olomouc, Leopold Vilém (1637-1662)
227Olomouc, Karel II. Liechtenstein (1664-1695)
233Olomouc, Karel III. Lotrinský (1695-1711)
236Olomouc, Wolfgang Schrattenbach (1711-1738)
237Olomouc, Leopold II., z Eghku (1758-1760)
238Olomouc, Antonín Th.Colloredo (1777-1811)
239Olomouc, Maxmilian Josef (1836-1853)
240Ostřihom - arcibiskupství
242Papežský stát, Římský senát, trbun Cola di Rienzo (V-XII. 1347)
243Řád Německých rytířů, Maximilian (1588-1618)
244Salzburg - arcib., Adalbert III. český (1168-77, 83-1200)
245Salzburg - arcib., Johann Ernest (1687-1709)
246Ladislav Pohrobek (1452-1457)
247Ferdinand I. (1526-1564)
StranaPoložkyObdobí
6251Ferdinand I. (1526-1564)
255Karel, arcivévoda (1540-1590)
256Maxmilian II. (1564-1576)
264Ferdinand - arcivévoda (1565-1595)
269Rudolf II. (1576-1612)
292Ferdinand II. - arcivévoda (1592-1618)
295Maximilián - arcivévoda (1612-1618)
298Fridrich Falcký (1619-1620)
StranaPoložkyObdobí
7301Leopold V. (1619-1625)
302České stavy (1619-1620)
304Moravské stavy (1619-1621)
312Ferdinand II. (1619-1637), mince kiprová
316Ferdinand II. (1619-1637)
336Leopold - arcivévoda (1619-1632)
343Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
StranaPoložkyObdobí
8351Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
354Evangelické slezské stavy (1633-1635)
355Ferdinand III. (1637-1657)
367Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
9401Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
10451Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
11501Leopold I. (1657-1705)
StranaPoložkyObdobí
12551Leopold I. (1657-1705)
561Sigmund František - arcivévoda (1662-1665)
564Malkontenti (1704-1708)
566Josef I. (1705-1711)
588Karel VI. (1711-1740)
StranaPoložkyObdobí
13601Karel VI. (1711-1740)
641Marie Terezie (1740-1780)
StranaPoložkyObdobí
14651Marie Terezie (1740-1780)
679Karel VII. (1742-1745)
681František Lotrinský (1745-1765)
688Josef II. (1765-1780-1790)
691Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
693Josef II. (1780-1790)
StranaPoložkyObdobí
15701Josef II. (1780-1790)
704Belgické povstání (1789-1790)
707Leopold II. (1790-1792)
718František I. (1792-1835)
StranaPoložkyObdobí
16751František I. (1792-1835)
796Andreas Hofer (1809)
798Ferdinand V. (1835-1848)
StranaPoložkyObdobí
17801Ferdinand V. (1835-1848)
StranaPoložkyObdobí
18851Ferdinand V. (1835-1848)
868Revoluce 1848-1849
882František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
19901František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
20951František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
211001František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
221051František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
231101František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
241151František Josef I.(1848-1918)
1163Medaile Františka Josefa I.(1848-1918)
1175Rakousko, Nouzová platidla
1180Medaile Rakousko - Uhersko
1191Vládní ražby medailového charaktderu
1193Béla III. (1173-1296)
1194Ladislaus III. (1204-1205)
1195Vladislav II. (1490-1516)
1196Ludvig II. (1516-1526)
1197Gabriel Bethlen (1613-1630)
StranaPoložkyObdobí
251201Údobí let 1918-1938
1224Protektorát Čechy a Morava (1939-1945)
1227Údobí let 1945-1953
1228Údobí let 1953-1993
StranaPoložkyObdobí
261251Údobí let 1953-1993
1279Česká republika (1993-)
StranaPoložkyObdobí
271301Česká republika (1993-)
1335Slovenská republika (1993-)
1336Anhalt-Bernburg, Viktor II. Friedrich (1721-1765)
1337Anhalt-Bernburg, Alexius Fried.Christian (1796-1834)
1338Anhalt-Bernburg, Alexander Carl (1834-1863)
1340Anhalt-Dessau, Leopold Friedrich (1817-1871)
1341Anhalt-Dessau, Friedrich II. (1904-1918)
1342Augsburg - město
1345Baden, Leopold I. (1830-1852)
1347Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
StranaPoložkyObdobí
281351Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
1352Baden, Friedrich II. (1907-1918)
1353Bavorsko, Karl Albert (1726-1744)
1354Bavorsko, Maximilian III.Joseph (1745-1777)
1355Bavorsko, Maximilian IV. (1806-1825)
1356Bavorsko, Maximilian I. Joseph (1806-1825)
1357Bavorsko, Ludwig I. (1825-1848)
1360Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
1363Bavorsko, princ Luitpold (1886-1912)
1364Bavorsko, Otto (1886-1913)
1366Bavorsko, Ludwig III. (1913-1918)
1368Brandenburg, Friedrich Wilhelm (1640-1688)
1369Brandenburg - Ansbach, Georg Fridrich (1543-1603)
1370Brandenburg, Friedrich Wilhelm (1640-1688)
1372Brandenburg - Bayreuth, Fried.Christian (1763-1769)
1373Bremen
1375Brunsw-Luneb-Calenberg, Johann Friedrich (1665-1679)
1377Brunsw-Luneb-Calenb, Ernst August (1679-1698)
1379Brunswick - Wolfenbüttel, August II. (1634-1666)
1381Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
1382Brunswick - Wolfenbüttel, Karl Wilhelm Ferdinand (1780-1806)
1384Brunswick - Wolfenbüttel, Wilhelm (1831-1884)
1387Brunswick - Wolfenbüttel, Ernst August (1913-1918)
1388Cologne - město
1389Emden
1390Frankfurt
1394Hamburg
StranaPoložkyObdobí
291401Hamburg
1404Hannover, Georg IV. (1820-1830)
1405Hannover, Ernst August (1837-1851)
1406Hannover, Georg V. (1851-1866)
1407Hesse-Cassel, Friedrich II. (1760-1785)
1408Hesse-Darmstadt, Ernst Ludwig (1892-1918)
1410Hennenburg - hrabství, Heinrich VIII. z Coburgu (1340-1347)
1411Kempten - město
1412Leuchtenberg - Johann III. (1430-1459)
1413Lübeck
1416Mecklenburg-Schwerin, Paul Fridrich (1837-1842)
1417Montfort, Ernst Joseph (1734-1758)
1418Nassau, Wilhelm (1816-1839)
1419Nassau, Adolph (1839-1866)
1421Norimberk - město
1425Oldenburg, Nicolaus Frid.Peter (1853-1900)
1426Prusko, Friedrich III. (1688-1713)
1428Prusko, Friedrich I.(1701-1713)
1429Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
1431Prusko, Friedrich Wilhelm II.(1786-1797)
1432Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
1437Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
1440Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
1445Prusko, Friedrich III.(1888)
1447Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
StranaPoložkyObdobí
301451Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
1456Regensburg, Heinrich X. (1126-1138)
1457Regensburg - město
1459Sasko - Meiningen, Bernhard II. (1821-1866)
1460Sasko - Middle - Weimar, Joint Rule (1605-1640)
1461Sasko-Weimar-Eisenach, Carl August (1775-1828)
1462Sasko-Weimar-Eisenach, Wilhelm Ernst (1901-1918)
1463Sasko - Weimar - Eisenach, Wilhelm Ernst (1901-1918)
1464Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
1465Sasko, Friedrich August II. (1836-1854)
1467Sasko, Johann (1854-1873)
1472Sasko, Albert (1873-1902)
1474Sasko, Georg (1902-1904)
1477Sasko, Friedrich August III. (1904-1918)
1484Schaumburg - Lippe, Georg Wilhelm (1787-1860)
1485Schleswig-Holstein, Christian VII. (1784-1808)
1486Schwarzburg-Sonderhausen, Günther Friedrich Carl II. (1835-1880)
1488Stolberg-Stolberg, Christ. Ludwig + Fried. Botho (1739-61)
1489Württemberg, Carolus Eugen (1744-1793)
1490Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
1491Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
1493Württemberg, Karl I. (1864-1891)
1495Württemberg, Wilhelm II. (1891-1918)
1496Německá východní Afrika
1500Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
311501Německo, drobné ražby císařství
1532Německo, okupace Kiau Chau (poloostrov Východní Číny)
1533Německo, Nouzová platidla
1545Výmarská republika (1918-1933)
StranaPoložkyObdobí
321551Výmarská republika (1918-1933)
1577Německo - 3 říše, 1933-1945
StranaPoložkyObdobí
331601Německo - 3 říše, 1933-1945
1606Německo - 3 říše, Porcelánové medaile
1613Německo - BRD (1949-)
1637Německo - DDR (1949-1990)
StranaPoložkyObdobí
341651Německo - DDR (1949-1990)
1699Anglie, George III. (1760-1820)
StranaPoložkyObdobí
351701Anglie, George III. (1760-1820)
1702Anglie, George IV. (1820-1830)
1703Anglie, Victoria (1837-1901)
1705Belgie, Leopold II.(1865-1909)
1707Dánsko, Frederik VI. (1808-1839)
1708Dánsko, Christian IX.(1863-1906)
1709Francie - Lorrine, François II (1597-1635)
1710Francie, Filip IV. (1285-1314)
1711Francie, Ludvík XIV. (1643-1715)
1716Francie, Ludvík XV. (1715-1774)
1717Francie, revoluce (1789-1796)
1718Francie, Louis Philippe (1830-1848)
1721Francie, Druhá republika (1848-1852)
1722Francie, Napoleon III.(1852-1870)
1723Francie, Třetí republika (1871-1940)
1728Itálie-Benátky,
1729Itálie-Benátky, Ludovico Manin (1789-1797)
1730Itálie-Lucca, Heinrich III. - Heinrich V. (1039-1125)
1731Itálie-Piedmont, Republika
1732Itálie-Toskánsko, Francesco III. (1737-1746)
1733Itálie-Toskánsko, Pietro Leopoldo (1765-1790)
1734Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
1737Itálie, Vittorio Emanuele III.(1900-1946)
1738Liechtenstein, Johann (1858-1929)
1740Litva
1741Livonsko pod Švédskem, Christina (1632-1654)
1742Maďarsko (1926-1945)
1743Nizozemí - Gelderland
1744Nizozemí - Španělské, Philip IV. (1621-1665)
1745Nizozemí - West Friesland
1746Polsko, Wladislaw Lokietek (1306-1333)
1747Polsko, Zikmund August (1545-1572)
1748Polsko, Zikmund III. (1587-1632)
1749Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
StranaPoložkyObdobí
361751Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
1758Polsko, (1923-1939)
1766Polsko - Lodž ghetto
1767Polsko, (1952-1990)
1797Polsko, (1990-)
1798Rakousko
StranaPoložkyObdobí
371801Rakousko
1804Rusko, Kateřina I. (1725-1727)
1805Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
1806Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
1807Řecko, George I. (1863-1913)
1808Španělsko, Alfonso XII.(1874-1885)
1809Španělsko, Alfonso XIII.(1886-1931)
1811Švédsko, Gustav III. (1771-1792)
1813Švédsko, Charles XIV. (1818-1844)
1814Švýcarsko - Luzern
1815Švýcarsko - Reichenau, Thomas Franz z Schauensteinu (1723-1740)
1816Švýcarsko - Schaffhausen
1817Švýcarsko
1823Čínská lidová republika
1824Irán, Reza Shah (SH 1302-1320/1923-1941 AD)
1825Israel
1837Japonsko, Hirohito (1926-1989)
1838Jižní Afrika
1839Jižní Rhodesie
1840Austrálie, George VI. (1936-1952)
1841Honduras
1842U.S.A.
1843Hodinky a šperky
1844Čechy, Morava, Slezsko
1850Německo - Bavorsko
StranaPoložkyObdobí
381851Německo
1863Německo - Prusko
1866Rakousko
1883Náboženské medaile
1898Sportovní medaile a ceny
StranaPoložkyObdobí
391901Sportovní medaile a ceny
1909Čechy
1910Morava
1911Brno
1912Český Těšín
1913Havířov
1917Chomutov
1918Karlovy Vary
1919Liberec
1920Litoměřice
1921Olomouc
StranaPoložkyObdobí
401951Plzeň
1953Praha
1955Radotín
1956Řeporyje
1957Trenčín
1958Velehrad
1962Zbraslav
1963Zlín
1965Znojmo
1966Brůha Jaroslav (1889-1976)
1967Ihriský V.
1968Klíma J.
1969Láska Miloš (1917-1984)
1970Myslbek Josef Václav (1848-1922)
1971Pichl (1850-1923)
1973Seidan Václav (1817-1870)
1974Scharff Anton (1845-1903)
1975Šejnost Josef (1878-1941)
1976Zeman Karel (1949-)
1978Francie
1979Itálie
1980Německo
1985Rakousko
1987Rusko
1988Československo - nouzovky, známky
StranaPoložkyObdobí
412001Československo - nouzovky, známky
2014Polsko - nouzovky
2021Slezsko, nouzovky
2023Maďarsko - nouzovky
2024Československo - odznaky
2030Československo - odznaky, hudební
2038Československo - odznaky náboženské
2039Československo - odznaky, sportovní
2046Československo - odznaky náboženské
2048Sokolské odznaky
2049Rakousko - odznaky
2050František Josef I.
StranaPoložkyObdobí
422051Veteránské spolky
2052Československo
2054Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
2056Českoslov. odborové a resort
2060Československo - vojenské odznaky
2062Hasičské medaile a odznaky
2068Šlarafie
2070Anglie
2072Belgie
2073Francie, III.republika (1871-1941)
2074Německo - Hessen-Darmstadt
2075Německo - Prusko
2078Německo - Sasko
2079Německo - císařství (1871-1918)
2080Německo - Výmarská republika (1918-1933)
2081Německo - 3.říše (1933-1945)
2088SSSR
2089Kongo
2093U.S.A
2094Num.katalogy
2098Faleristika
2099Notafilie
2100Alba na mince, bankovky, řády
StranaPoložkyObdobí
432101Československo, období 1918 - 1939
2102Václav II. (1278-1305)
2103Václav II.(1278-1305)
2104Jan Lucemburský (1310-1346)
2105Karel IV. (1346-1378)
2106Václav IV.(1378-1419)
2107Jiří z Poděbrad (1460-1471)
2108Vladislav II. Jagellonský (1471-1516)
2109Ferdinand I. (1526-1564)
2110Lehnice-Břeh, Luisa z Anhaltu (1673-1674)
2111Valdštejn, Albrecht (1583-1634)
2113Řád Německých rytířů, Maximilian (1588-1618)
2114Salzburg - arcib., Matyáš Lang (1519-1540)
2115Zikmund (1436-37) a Albrecht (1438-39)
2116Ferdinand II. (1619-1637)
2118Leopold - arcivévoda (1619-1632)
2119Ferdinand Karel - arcivévoda (1632-1662)
2120Leopold I. (1657-1705)
2122Marie Terezie (1740-1780)
2124Josef II., jako spoluvladař (1765-1780)
2125Leopold II. (1790-1792)
2126František I. (1792-1835)
2134Ferdinand V. (1835-1848)
2136František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
442151František Josef I.(1848-1918)
StranaPoložkyObdobí
452201František Josef I.(1848-1918)
2247Gabriel Bethlen (1613-1630)
2248Údobí let 1918-1938
StranaPoložkyObdobí
462251Údobí let 1918-1938
2254Údobí let 1945-1953
2256Údobí let 1953-1993
2259Augsburg - město
2261Baden, Carl Friedrich (1771-1811)
2262Baden, Leopold I. (1830-1852)
2263Baden, Friedrich I. (1852-56-1907)
2266Bavorsko, Maximilian III.Joseph (1745-1777)
2269Bavorsko, Maximilian II. (1848-1864)
2270Bavorsko, Ludwig II. (1864-1886)
2272Bavorsko, Ludwig III. (1913-1918)
2273Brandenburg, Friedrich Wilhelm (1640-1688)
2274Bremen
2275Brunswick - Wolfenbüttel, Heinrich Julius (1589-1613)
2276Brunswick - Wolfenbüttel, Carolus I. (1735-1780)
2277Brunswick - Wolfenbüttel, Wilhelm (1831-1884)
2279Frankfurt
2281Freiburg - město
2283Hamburg
2288Hanau - Lichtenberg, Johann Reinhard (1599-1625)
2289Hannover, Ernst August (1837-1851)
2290Hannover, Georg V. (1851-1866)
2291Heidelberg, Carl Theodor el Palatinus
2292Lippe-Detmold, Paul Alexander Leopold II. (1802-1851)
2293Lübeck
2295Mecklenburg-Schwerin, Friedrich Franz II. (1842-1883)
2296Nassau, Adolph (1839-1866)
2297Nassau-Wiesbaden, Johann Ludwig I. (1568-1596)
2298Norimberk - město
StranaPoložkyObdobí
472301Norimberk - město
2302Northeim - město
2303Pfalz - Zweibrücken, Johann I.(1569-1604)
2304Pfalz - Zweibrücken, Johann II. (1604-1635)
2305Prusko, Friedrich II.(1740-1786)
2310Prusko, Friedrich Wilhelm III.(1797-1840)
2320Prusko, Friedrich Wilhelm IV.(1840-1861)
2323Prusko, Wilhelm I. (1861-1888)
2327Prusko, Friedrich III.(1888)
2328Prusko, Wilhelm II. (1888-1918)
2329Regensburg - město
2330Reuss-Obergreiz, Heinrich XIX. (1817-1836)
2331Rostock - město
2332Sasko-Coburg-Saalfeld, Ernst I.(1806-1826)
2333Sasko-Coburg-Gotha, Ernst I.(1826-1844)
2334Sasko-Coburg-Gotha, Ernst II.(1844-1893)
2336Sasko-Coburg-Gotha, Carl Eduard (1900-1918)
2337Sasko - Meiningen, Georg II.(1866-1914)
2338Sasko, Johann Georg III. (1680-1691)
2339Sasko, Friedrich August II.(1733-1763)
2340Sasko, Friedrich Christian (1763)
2341Sasko, Friedrich August III.(1763-1806)
2342Sasko, Friedrich August II. (1836-1854)
2343Sasko, Johann (1854-1873)
StranaPoložkyObdobí
482351Sasko, Johann (1854-1873)
2354Sasko, Albert (1873-1902)
2355Sasko, Georg (1902-1904)
2356Sasko, Friedrich August III. (1904-1918)
2357Schleswig-Holstein, Christian IV. (1577-1648)
2358Stade,
2359Stolberg-Stolberg, Karl Ludwig (1761-1815)
2360Ulm - město
2361Württemberg, Ludwig der Fromme (1568-1593)
2362Württemberg, Friedrich I. (1806-1816)
2363Württemberg, Wilhelm I. (1816-1864)
2364Württemberg, Karl I. (1864-1891)
2367Konvolut
2368Německá východní Afrika
2377Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
492401Německo, drobné ražby císařství
StranaPoložkyObdobí
502451Německo, drobné ražby císařství
2478Německo, Vojenské mince pro východní frontu
2480Německo, okupace Belgie (1914-1918)
2481Německo, Nouzová platidla
2493Výmarská republika (1918-1933)
StranaPoložkyObdobí
512501Výmarská republika (1918-1933)
2535Německo - 3 říše, 1933-1945
StranaPoložkyObdobí
522551Německo - 3 říše, 1933-1945
2589Německo - spojenecké obsazení (1945-1948)
2595Saarland
2599Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
532601Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
542651Německo - BRD (1949-)
StranaPoložkyObdobí
552701Německo - BRD (1949-)
2741Německo - DDR (1949-1990)
StranaPoložkyObdobí
562751Německo - DDR (1949-1990)
2777Andora
2779Anglie, Victoria (1837-1901)
2781Anglie, George V.(1910-1936)
2784Anglie, George VI.(1936-1952)
2787Anglie, Alžběta II. (1952-)
2799Belgie, Leopold II.(1865-1909)
2800Belgie, Albert I.(1909-1934)
StranaPoložkyObdobí
572801Belgie, Albert II. (1993-)
2802Bělorusko
2806Bulharsko, Ferdinand I. (1887-1918)
2807Bulharsko
2816Černá Hora, Nicholas I. (1860-1918)
2819Dánsko, Christian VIII. (1839-1848)
2824Dánsko, Frederik VII.(1848-1863)
2827Dánsko, Christian IX.(1863-1906)
2836Dánsko, Frederik VIII. (1906-1912)
2837Dánsko, Christian X.(1912-1947)
2849Dánsko, Frederik IX.(1947-1972)
StranaPoložkyObdobí
582851Dánsko, Frederik IX.(1947-1972)
2853Dánsko, Margarethe II.(1972-)
2855Evropská Unie
2856Finsko, Mikuláš II. (1894-1917)
2859Finsko
2860Francie, Třetí republika (1871-1940)
2862Francie, Pátá republika (1959-)
2865Francie
2867Grónsko
2868Guernsey
2869Irsko
2871Itálie-Neapol a Sicílie, Joachim Murat (1808-1815)
2872Itálie-Sardinie, Vittorio Emanuele II.(1849-1878)
2873Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
2875Itálie, Umberto I. (1878-1900)
2877Itálie, Vittorio Emanuele III.(1900-1946)
2880Itálie
2883Jugoslávie
2885Kypr, republika (1960-)
2889Lucembursko, Charlotte (1919-1964)
2890Maďarsko (1989-)
2891Malta
2897Nizozemí, William II.(1840-1849)
2899Nizozemí, William III.(1849-1890)
StranaPoložkyObdobí
592901Nizozemí, Wilhelmina I.(1890-1948)
2903Nizozemí, Juliana (1948-1980)
2905Nizozemí, Beatrix (1980-)
2909Norsko, Oscar II. (1872-1905)
2911Norsko, Haakon VII. (1905-1957)
2912Ostrov Man
2919Polsko - království (1916-1918)
2920Gdaňsk - svobodné město (1919-1939)
2923Polsko, (1923-1939)
2927Polsko, (1952-1990)
2932Polsko, (1990-)
2933Portugalsko, Carlos I.(1889-1908)
2934Portugalsko
2938Rakousko
StranaPoložkyObdobí
602951Rakousko
2975Rumunsko, Carol I.(1866-1914)
2976Rusko - Kyjevská Rus, Vladimár I. Svjatoslavič Veliký (980-1015)
2977Rusko, Anna (1730-1740)
2978Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
2979Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
2982RSFSR
2987SSSR
StranaPoložkyObdobí
613001SSSR
3005Rusko
3007Řecko, George I. (1863-1913)
3008Řecko, (1973-)
3010San Marino
3014Slovinsko
3015Srbsko, Peter I.(1903-1918)
3016Španělsko, Alfonso XII.(1874-1885)
3017Španělsko, Juan Carlos I.(1975-)
3019Švédsko, Adolf Frederick (1751-1771)
3020Švédsko, Gustav IV. Adolf (1792-1809)
3021Švédsko, Oscar II. (1872-1907)
3026Švédsko, Gustav V. (1907-1950)
3029Švédsko, Gustav VI.(1950-1973)
3030Švédsko, Charles XVI.(1973-)
3031Švýcarsko
StranaPoložkyObdobí
623051Švýcarsko
3054Turecko, Abdul Hamid II.(1876-1909 AD)
3055Turecko, Republika (1923-)
3056Ukrajina
3057Vatikán-Papežský stát, Gregory XVI.(1831-1846)
3058Bahrain
3059Britská Indie
3060Čínská lidová republika
3062Hong Kong
3063Irán, Sultan Ahmad Shah (AH 1327-44/1909-45 AD)
3065Israel
3079Japonsko, Hirohito (1926-1989)
3080Jižní Korea
3081Kazachstán
3082Mongolsko
3083Spojené Arabské emiráty
3084Britská Západní Afrika
3085Egypt, Farouk (1936-1952 AD)
3086Egypt, Sjednocená arabská republika (AH 1378-91/1958-71 AD)
3087Ethiopie, Menelik II. (1889-1913)
3088Niger
3089Swaziland
3090Austrálie, George VI. (1936-1952)
3091Austrálie, Alžběta II. (1952-)
StranaPoložkyObdobí
633101Cookovy ostrovy
3104Fiji
3105Filipíny
3107Niue
3108Bahamy
3109Kajmanské ostrovy
3110Kanada
3135Kuba
3139U.S.A.
StranaPoložkyObdobí
643151U.S.A.
3168Konvolut
3169Hodinky a šperky
3170Náboženské medaile
3172Čechy
3173Hodonín
3174Chabry
3175Kremnica
3176Mladá Boleslav
3177Olomouc
3185Trenčianské Biskupice
3186Bódi Ladislav (1944-)
3187Novotný
3188Německo
3193Německo - BRD
3198Nizozemí
3199Slovenská republika
3200Švýcarsko
StranaPoložkyObdobí
653201Vatikán - Papežský stát
3203Československo - nouzovky, známky
3216Francie - nouzovky
3217Itálie - nouzovky
3218Německo - nouzovky a účel.známky
3221Rakousko - nouzovky
3222Slovensko - nouzovky, žetony
3223SSSR - nouzovky, žetony
3224U.S.A. - nouzovky, žetony
3225Psí známky
3226Československo - odznaky
3231Československo - odznaky, hudební
3233Československo - odznaky, sportovní
3238Sokolské odznaky
3241Německo, odznaky
3242Polsko - odznaky
3243Rakousko - odznaky
3244Rakousko - pečetidlo, plomby
3245Anglie
3246Německo - Prusko
3247Německo - 3.říše (1933-1945)
3250Dopisy

Copyright 2021 Sdružení "NUMMUS" Olomouc