Česká numismatická společnost - pobočka Tábor

Nabídkový katalog na aukci dne 24. září 2022

StranaPoložkyObdobí
11ZLATO
3Řecko - Makedonská města - Ampipholis 2. - 1. stol. př. n. l.
4Řecko - Makedonská města - Ampipholis 196 - 168 př. n. l.
6Řecko - Makedonská města - Ampipholis 168 - 149 př. n. l.
7Řecko - Makedonská města - Pella 187 - 168 př. n. l.
8Řecko - Makedonská města - Thessalonica 2. - 1. stol. př. n. l.
9Řecko - Thrakie
10Řecko - Thrakie - archaické období 5. stol. př. n. l.
11Řecko - Thrakie - Ainos 400 - 342 př. n. l.
13Řecko - Thrakie - Bizya - autonomní ražby 2. stol. př. n. l.
14Řecko - Thrakie - Kardia cca 350 př. n. l.
15Řecko - Thrakie - Kypsela cca 400 př. n. l.
16Řecko - Thrakie - Lysimacheia 309 - 281 př. n. l.
17Řecko - Thrakie - Maroneia 400 - 350 př. n. l.
18Řecko - Thrakie - Mesembria 450 - 400 př. n. l.
19Řecko - Thrakie - Mesembria 400 - 350 př. n. l.
20Řecko - Thrakie - Pantikapaion 3. - 2. stol. př. n. l.
21Řecko - Thrakie - Kallatis kolem roku 200 př. n. l.
22Řecko - Thrakie - Perintos - autonomní ražba 1. stol. n. l.
23Řecko - Thrakie - Perintos - autonomní ražba 1. - 2. stol. n. l.
26Thrácké ostrovy - Imbros 4. stol. př. n. l.
27Řecko - Thrakie - Thasos 463 - 411 př. n. l.
28Řecko - Thráčtí králové - Kersobleptes 359 - 340 př. n. l.
29Řecko - Odryské království - Adaios 260 / 50 - 240 př. n. l.
30Řecko - Dolní Moesie - Marcianopolis - autonomní ražba 2. - 3. stol. n. l.
31Řecko - Illyrie - Apollonia po roce 229 př. n. l.
32Řecko - Illyria - Corcyra ( Korfu ) po roce 229 př. n. l.
33Řecko - Thessaly - Lamania ( Malienses ) 400 - 344 př. n. l.
34Řecko - Pontos - Amisos 2. - 1. stol. př. n. l.
35Řecko - Pontos - Amisos 2. stol. př. n. l.
36Řecko - Mysia - Kyzikos 4. - 3. stol. př. .n l.
37Řecko - Mysia - Kyzikos 2. - 1. stol. př. .n l.
39Řecko - Mysia - Plakia cca 350 př. n. l.
40Řecko - Mysia - Lampsakos 3. stol. př. n. l.
43Řecko - Troas - Abydos 3. - 2. stol. př. n. l.
44Řecko - Troas - Byritis cca 300 př. n. l.
46př. n. l. ( Zenis ? ) - Kebren
47Řecko - Troas - Kolone 350 - 310 př. n. l.
48Řecko - Troas - Gargara cca 350 př. n. l.
49Řecko - Troas - Kebren 400 - 350 př. n. l.
50Řecko - Troas - Lamponeia cca 350 př. n. l.
51Řecko - Troas - Sigeion cca 350 př. n. l.
53Řecko - Aiolis - Kyme 2. - 1. stol. př. n. l.
54Řecko - Aiolis - Kyme 4. stol. př. n. l.
55Řecko - Ionia - Ephesos 405 - 390 př. n. l.
56Řecko - Lydia - Sardy 2. - 1. stol. př. n. l.
57Řecko - Lydia - Sardy - autonomní ražba 3. stol. n. l.
58Řecko - Lydia - Thyateira 2. stol. př. n. l.
59Řecko - Pamphilia - Aspendos 460 - 420 př. n. l.
60Řecko - Judea - Agripa I. 37 - 44 ( vnuk Heroda Velkého )
61Řecko - Phoenica - Arados po roce 259 př. n. l.
62Řecko - Makedonie - Philip II. 359 - 336 př. n. l.
63Řecko - Egypt - Ptolemaios II. 285 - 246
64Řecko - Egypt - Ptolemaios II. a Arsinoe II. 285 - 246 př. n. l.
65Fam. Calpurnia - L. Calpurnius Piso Frugi
66Fam. Vibia - C. Vibius C Pansa
68Fam. Rubria - L. Rubrius Dossenus
69Fam. Furia - P. Furius Crassipes
70Fam. Plautia - L. Plautinus Plancos
71Nero 54 - 68
72Vespasiánus 69 - 79
74Domitianus 81 - 96
75Nerva 96 - 98
76Hadrianus 117 - 138
77Marcus Aurelius 161 - 180
78Septimus Severus 193 - 211
79Julia Domna ( pod Septimem Severem )
80Geta jako caesar 198 - 209
81Julia Mamea - matka Severa Alexandra
82Postumus 260 - 269
83Aurelianus 270- 275
84Vabalathus s Aurelianem 270 - 272
85Probus 276 - 282
86Diocletianus 284 - 305
87Licinius II. 317 - 324
88Constantius II. 348 - 350
89Constantius Gallus 351 - 354
90Valentinianus 364 - 375
91Valens 364 - 378
92Procopius 365 - 366
94Gratianus 367 - 383
95Valantinianus II. 375 - 392
96Theodosius I. 379 - 395
98Arcadius 383 - 408
99Honorius 393 - 423
100Trajanus 98 - 117
StranaPoložkyObdobí
2101Antoninus Pius 138 - 161
102Marcus Aurelius 138 - 161
103Septimus Severus 193 - 211
104Julia Domna
107Geta 209 - 212
108Elagabanus 218 - 222
109Severus Alexander 222 - 235
111Anastasius I 491 - 518
112Justinus I 518 - 527
115Constans II 641 - 668
118Basil II a Constantin 976 - 1025
119Romanus III Argyrus 1028 - 1034
120Constantinus X Ducas 1059 - 1067
121Michael VII Ducas 1071 - 1078
122Nicephoros III Botaniates 1078 - 1081
123Alexius I Comnenus 1081 - 1118
124Manuel I Commenus 1143 - 1180
125Theodorus Mancaphas usurpátor v Philadelphii 1188 - 1190, 1204 - 1205
126Latinští králové v Constantinopolu 1204 - 1261
128Flymais - království - Kamnaskires VI. konec 1. a poč. 2 stol. n. l.
129Sasánovci - Chusro II. 590 - 628
130Indie - království Avanti 400 - 312 př. n. l.
132Radžputana a Gudžarad ' Gadhaiya paisa ' 800 - 950
133Qhind - Santa Deva 870 - 1008
134Indie - Sultánové z Delhí - Šáh Mahmúd 644 - 664 H 1246 - 1266
135Indie - Sultánové z Bengálska - Ala ad bin Hussajn 899 - 925 H 1493 - 1518
136Indie - Sultánové z Gudžarátu - Šáh Muzaffar III. 968 - 980 H 1561 - 1573
137Indie - Bijapur - Ali Adil Shah II. 1656 - 1672 H 1067 - 1073
138Indie - Hindu - 17. - 18. století
139Indie - Indore - Shivaji Rao 1943 - 1960 VS 1886 - 1903 AD
140Rasulovci - Jemen - Al Muzaffar Júsuf 647 - 694 1249 - 1295
141Chach ( Kang - Gho ) - neznámý vládce 3. - 5. stol. n. l.
142Arménie - Hetoum I. 1226 - 1270
145Arménie - Smpad 1296 - 1298
146Janované na Dněstru - Moncastro - Belgorod - Alba Cita 1423 - 1425
147EVROPSKÉ DENÁROVÉ RAŽBY
149LITERATURA
150Břetislav I., kníže v Čechách 1037 - 1055
151Břetislav II. 1092 - 1100
152Vladislav I. 1109 - 1125
153Vladislav 1137 - 1140 nebo Vladislav II
156Vladislav II. 1140 - 1174
157Cheb - městská ražba 1220 - 1300
159Václav II. 1283 - 1305
161Jan Lucemburský 1310 - 1346
166Karel IV. 1346 - 1378
167Václav IV. 1378 - 1419
168Jiří z Poděbrad 1460 - 1471
169Zhořelec - městská ražba 2. polovina 15. století
170Matyáš Korvín český protikandidát 1469 - 1470
171Vladislav II. 1471 - 1516
175Ludvík I. 1516 - 1526
176Ferdinand I. 1526 - 1564
177Maxmilian II. 1567 - 1576
181Rudolf II. 1576 - 1611
193Matyáš II. 1612 - 1619
194Ferdinand II. 1619 - 1637
199Leopold I. 1657 - 1705
StranaPoložkyObdobí
3201Leopold I. 1657 - 1705
213Marie Terezie 1740 - 1780
217František II. 1792 - 1835
222Ferdinand V. 1835 - 1848
223Václav II. 1278 - 1305
225SLEZSKO
226Ferdinand II. 1619 - 1637
228Ferdinand III. 1637 - 1657
233Leopold I. 1657 - 1705
255Josef I. 1705 - 1711
256Karel VI. 1711 - 1740
257Slezsko pod Pruskem, Friedrich Wilhelm 1620 - 1688
258Slezsko pod Pruskem - Fridrich II. 1740 - 1780
262Krnov - Jan Jiří 1607 - 1624
263Lehnice - Břeh - Christian 1639 - 1672
265Lehnice - Břeh - Luiza z Anhaltu 1673 - 1674
266Opava - Karel z Lichtensteinu 1614 - 1627
267Svídnice - město
268Würtemberg - Olešnice - Sylvius Fridrich 1668 - 1697
269Würtemberg - Olešnice - Christian Ulrich 1697 - 1704
270VLÁDNÍ RAŽBY MEDAILOVÉHO CHARAKTERU
273RODOVÉ RAŽBY
276CÍRKEVNÍ RAŽBY
282Salzburg - arcibiskupství - Matyáš Lang 1519 - 1540
283Salzburg - arcibiskupství - Paris Lodron 1619 - 1653
284Salzburg - arcibiskupství - Guidobald 1654 - 1668
285Salzburg - arcibiskupství - Max Gandolph 1668 - 1687
286Salzburg - arcibiskupství - Jan Arnošt Thunn 1687 - 1709
287Salzburg - Franz Anton 1709 - 1727
288Salzburg - arcibiskupství - František Antonín 1709 - 1727
289Salzburg - arcibiskupství - Leopold Anton Firman 1727 - 1744
290Salzburg - arcibiskupství - Jacob Ernst 1745 - 1747
291Salzburg - arcibiskupství - Zikmund III. 1753 - 1771
292Salzburg - arcibiskupství - Jeroným Colloredo 1775 - 1803
293Salzburg - arcibiskupství - Ferdinand 1803 - 1805
294Československá republika 1918 - 1939
298Slovenská republika 1939 - 1945
StranaPoložkyObdobí
4301Slovenská republika 1939 - 1945
304Československá republika 1945 - 1953
305Československá republika 1953 - 1992
306Česká republika 1993 -
321Anonymní denáry - 12. století
322Ladislav III. 1204 - 1205
324Bela IV. 1235 - 1270
325Stephan V. 1270 - 1272
327Václav III. 1301 - 1305
328Zikmund Lucemburský 1387 - 1437
330Leopold I. 1657 - 1705
339Malkontenti 1703 - 1711
340Josef I. 1705 - 1711
341Karel VI. 1711 - 1740
342Marie Terezie 1740 - 1780
346Josef II. 1765 - 1790
348František II. 1792 - 1835
363Leopold VI. 1198 - 1230
364Fridrich II. 1230 - 1246
365Přemysl Otakar II. 1261 - 1276
375Rudolf Habsburský 1276 - 1281
376Albrecht I. 1282 - 1308
399Frederich - vévoda 1308 - 1330
StranaPoložkyObdobí
5401Frederich - vévoda 1308 - 1330
402Albrecht II. 1330 - 1358
405Albrecht III. 1365 - 1395
412Albrecht V. 1411 - 1439
413Albrecht IV., V. a Vilém 1395 - 1406
415Albrecht V. pod poručnictvím Leopolda 1406 - 1411
416Albrecht V. 1411 - 1439
420Friedrich III. 1440 - 1493
421Fridrich V. 1424 - 1493 jako poručník Ladislava Pohrobka
423Karel V. 1519 - 1558
424Ferdinand I. 1521 - 1564
427Maxmilian II. 1564 - 1576
428Karel I. 1564 - 1590
429Ferdinand 1564 - 1595
430Rudolf II. 1576 - 1611
431Ferdinand II. 1619 - 1637
434Arcivévoda Ferdinand Karel 1632 - 1662
436Ferdinand III. 1637 - 1657
437Leopold I. 1657 - 1705
447Josef I. 1705 - 1711
449Karel VI. 1711 - 1740
452Marie Terezie 1740 - 1780
472František Lotrinský 1745 - 1780
480Josef II. 1765 - 1790
486Leopold II. 1790 - 1792
489František II. 1792 - 1835
StranaPoložkyObdobí
6501František II. 1792 - 1835
536Ferdinand V. 1835 - 1848
540Revoluční ražby 1848 - 1849
544František Josef I. 1848 - 1916
600Aachen
StranaPoložkyObdobí
7601Anhalt - Bernburg - Alexander Carl 1834 - 1863
602Anhalt - Dessau - Friedrich II. 1904 - 1918
603Anhalt - Zerbst - Friedrich August 1747 - 1793
604Augsburg - biskupství - Clement Wenzel 1768 - 1803
605Augsburg - město
607Bádensko - Leopold I. 1830 - 1832
608Bádensko - Friedrich I. 1852 - 1907
614Báden - Durlach - Karl Friedrich 1738 - 1811
615Bamberg, Würzburg, Brand. - Bay., Brand. - Ansbach
616Bamberg - Marquard Sebastian 1683 - 1693
617Bavorsko - Maxmilian I. 1598 - 1651
618Bavorsko - Maxmilian III. Joseph 1745 - 1777
620Bavorsko - Ludwig I. 1825 - 1848
621Bavorsko - Maxmilian II. 1848 - 1864
622Bavorsko - Ludwig II. 1864 - 1886
626Bavorsko - Luitpold 1886 - 1912
627Birkenfeld - Friedrich August 1829 - 1853
628Brandenburg - Ansbach - Joachim Ernst 1603 - 1625
630Brandenburg - Ansbach - Karl Wilhelm Friedrich 1723 - 1757
631Brandenburg - Ansbach - Alexander 1757 - 1791
633Brandenburg - Ansbach - Bayreuth - Friedrich Wilhelm II. 1791 - 1797
634Brandenburg - Ansbach - Bayreuth - Friedrich Wilhelm III. 1797 - 1805
635Braniborsko - Otto IV. a Otto V. 1267 - 1308
636Braniborsko - Friedrich II. 1440 - 1470
638Braniborsko - Stendhal
639Braniborsko - Friedrich Wilhelm 1640 - 1688
640Brandenburg - Bayereuth - Georg Wilhelm 1712 - 1726
642Brandenburg - Bayereuth - Friedrich 1735 - 1763
644Brandenburg - Bayereuth - Friedrich Christian 1763 - 1769
646Brandenburg - Bayereuth - Alexander I. 1769 - 1791
647Braunschweig - město
648Brémy - arcibiskupství - Johann Friedrich 1596 - 1636
649Brémy
652Brunswick - Luneburg - Calenberg - Johann Friedrich 1665 - 1679
653Brunswick - Luneburg - Calenberg - Hannover - Georg III. 1760 - 1814
654Brunswick - Wolfenbuttel - Friedrich Ulrich 1613 - 1634
655Brunswick - Wolfenbuttel - Karl I. 1735 - 1780
657Brunswick - Wolfenbuttel - Wilhelm 1831 - 1884
658Frankfurt
668Freidberg - hrad - Johann Eberhard 1577 - 1617, nedor.
669Fürstenberg - Stuhlingen - Joseph Wenzel 1762 - 1783
670Hagenau
671Hamburg
673Hanau - Lichtenberg - Friedrich Casimir 1641 - 1685
674Hanau - Münzenberg - Philip Ludwig II. 1580 - 1612
675Hannover - Wiliam IV. 1830 - 1837
676Hannover - Georg V. 1851 - 1866
678Hesse - Cassel - Wilhelm II. 1831 - 1847
679Hesse - Darmstadt - Ernst Ludwig 1678 - 1739
681Hesse - Darmstadt - Ludwig VIII 1739 - 1768
684Hesse - Darmstadt - Ludwig X. 1790 - 1806
685Hesse - Darmstadt - Ludwig 1892 - 1917
687Hessen - Kassel - Ludwig II. 1413 - 1458
689Hessen - Kassel - Wilhelm VIII. 1751 - 1760
690Hessen - Kassel - Friedrich Wilhelm 1847 - 1866
691Hohenlohe - Neuenstein - Oehringen - Ludwig Friedrich 1765 - 1805
692Hohenzollern - Sigmaringen - Carl 1831 - 1848
693Hohenzollern - Prusko - Friedrich Wilhelm IV. 1849 - 1861
694Jülich - Berg - Philipp Wilhelm 1653 - 1679
695Jülich - Berg - Johann Wilhelm 1679 - 1716
696Julich - Berg - Carl Theodor 1742 - 1799
699Kolín - arcibiskupství - Clemens August 1723 - 1760
700Kostnice
StranaPoložkyObdobí
8701Kostnice - biskupství - Franz Conrad 1750 - 1775
702Lippe - Detmond - Leopold II. 1820 - 1851
703Löwenstein - Wertheim - Rochefort - Carl Thomas 1735 - 1789
704Lübeck
706Mainz - arcibiskupství - Johann Philipp 1647 - 1673
707Mainz - arcibiskupství - Emerich Joseph 1763 - 1774
708Mainz - arcibiskupství - Friedrich Carl 1774 - 1802
710Mecklenburg - Schwerin - Friedrich Franz 1842 - 1883
712Mecklenburg - Schwerin - Friedrich Franz IV. 1897 - 1918
713Mecklenburg - Strelitz - Georg 1816 - 1860
714Montfort - Anton III. 1693 - 1733
715Monfort - Ernst Joseph 1734 - 1758
716Münster - katedrála
721Münster - město
722Nassau - Adolph 1839 - 1866
724Nassau - Oranien - Wilhelm V. 1766 - 1806
725Nassau - Weilburg - Albrecht 1559 - 1593
726Nassau - Wiesbaden - Johann Ludwig I. 1568 - 1596
727Norimberg - město
742Nordhausen
743Nördlingen - Ludwig 1535 - 1574
744Oldenburg - Friedrich Peter 1853 - 1900
745Osnabrück - biskupství - Ernst August 1662 - 1698
746Ottingen - Ottingen - Albrecht Ernst I. 1660 - 1683
747Pasov - biskupství - Ulrich III. 1451 - 1479
748Pfalz - Bickenfeld - Zweibrücken - Christian IV. 1735 - 1775
749Pfalz - Sulzbach - Karl Theodor 1742 - 1799
752Pfalz Veldenz - Georg Johann 1544 - 1592
753Pfalz Veldenz - Georg Gustav 1592 - 1634
754Pomořany - švédská okupace - Gustav IV. Adolf 1792 - 1809
755Prusko - Albrecht V. 1525 - 1569
756Prusko - Friedrich II. 1740 - 1786
757Prusko - Friedrich Wilhelm III. 1797 - 1840
765Prusko - Friedrich Wilhelm IV. 1840 - 1861
771Prusko - Wilhelm I. 1861 - 1888
780Prusko - Wilhelm II. 1888 - 1918
788Prusko jižní - Friedrich Wilhelm II. 1786 - 1797
789Prusko východní - Friedrich II. 1740 - 1786
791Regensburg
795Reus Obergreiz - Heinrich XI. 1723 - 1800
796Reus Obergreiz - Heinrich XIX. 1817 - 1836
797Reuss - Schleiz - Heinrich XIV. 1867 - 1913
798Sasko - Míšeň - Fridrich I., Vilém II., Fridrich IV. 1412 - 1425
799Sasko - Coburg - Gotha - Ernst I. 1826 - 1844
StranaPoložkyObdobí
9801Sasko - Coburg - Gotha - Ernst I. 1826 - 1844
802Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst Friedrich 1764 - 1800
803Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst I. 1806 - 1826
805Sasko - Henneberg - Ilmenau - Bernard III.
806Sasko - Hildburghausen - Ernst Friedrich III. 1745 - 1780
807Sasko - Hildburghausen - Friedrich I. 1780 - 1826
808Sasko - Meiningen - Ernst Ludwig 1706 - 1724
809Sasko - Meiningen - Carl 1763 - 1775
810Sasko - Meiningen - Bernhard II. 1821 - 1866
814Sasko - Meiningen - Georg II. 1866 - 1914
815Sasko - Weimar - Eisenach - Anna Amalia 1758 - 1775
816Sasko - Weimar - Eisenach
817Sasko - Weimar - Eisenach - Wilhelm Ernst 1901 - 1918
819Sasko - Friedrich August II. 1733 - 1763
820Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
824Sasko - Friedrich August I. 1806 - 1827
826Sasko - Anton - 1827 - 1836
827Sasko - Friedrich August II. 1836 - 1854
831Sasko - Johann 1854 - 1873
836Sasko - Friedrich August III. 1904 - 1910
838Sayn - Wottgenstein - Hohenstein - Johann VIII 1634 - 1657
839Schamburg - Ernst 1601 - 1622
840Schamburg - Hessen - Wilhelm 1785 - 1821
841Schaumburg - Lippe
842Schaumburg - Pinneberg - Ernst III. 1601 - 1622
845Schleswig - Holstein - Provizorní vláda 1848 - 1851
847Schwarzburg - Rudolstadt - Friedrich Gunther 1807 - 1867
849Schweinfurt - město
850Solms - Lichtenberg - bez mincovního pána
853Solms - Lichtenberg - Ernst 1590 - 1619
854Solms - Lichtenberg - Philip 1590 - 1619
856Stolberg - Könogstein - Ludwig 1535 - 1574
857Strassburg - Karl 1592 - 1607
858Trevír - arcibiskupství - Karl Joseph 1711 - 1715
859Ulm
860Waldeck - Franz, Wilhelm, Ernst, Christian 1588 - 1597
861Waldeck - Pyrmont - Georg Heinrich 1813 - 1845
863Westfálsko
865Worm - biskupství - Georg 1580 - 1595
866Worm - biskupství - Philipp 1595 - 1604
867Württemberg - Friedrich 1593 - 1608
868Württemberg -Johann Friedrich 1608 - 1628
869Württemberg - Eberhard III. 1633 - 1674
871Württemberg - Friedrich Karl 1677 - 1693
872Württemberg - Karel Alexandr 1733 - 1738
873Württemberg Karel Friedrich 1738 - 1744
874Württemberg - Karel Eugen 1744 - 1793
878Württemberg - Friedrich I. 1806 - 1816
881Württemberg - Wilhelm I. 1816 - 1864
888Württemberg - Wilhelm II. 1891 - 1918
889Wűrzburg - biskupství - Jan I. 1400 - 1411
890Wűrzburg - biskupství - Julius Echter 1573 - 1617
892Wűrzburg - biskupství - Johann Gotfried 1617 - 1622
894Wűrzburg - biskupství - Philipp Adolph 1623 - 1631
896Wűrzburg - biskupství - Peter Philipp 1675 - 1683
898Würzburg - Johann Gottfried II. 1684 - 1698
900Wűrzburg - biskupství - Johann Philipp 1699 - 1719
StranaPoložkyObdobí
10901Wűrzburg - biskupství - Johann Philipp 1699 - 1719
902Wűrzburg - biskupství - Alselm Franz 1746 - 1749
905Wűrzburg - biskupství - Karl Philipp 1749 - 1754
908Wűrzburg - biskupství - Adam Friedrich 1755 - 1779
916Wűrzburg - biskupství - Franz Ludwig v. Erthal 1779 - 1791
918Wűrzburg - biskupství - Georg Karl 1795 - 1802
919Wűrzburg - biskupství - Ferdinand 1806 - 1814
922Německo - císařství - Wilhelm II. 1888 - 1918
923Německo - Výmarská republika 1918 - 1933
937Německo - III. říše 1933 - 1945
938Bulharsko - Constantin Asen 1257 - 1277
939Bulharsko - dobové napodobeniny AE mincí ze 14. století
940Dánsko - Christian IV. 1588 - 1648
941Estonsko
942Finsko pod Ruskem - Alexander II. 1855 - 1876
944Finsko pod Ruskem - Alexander III. 1881 - 1894
945Finsko pod Ruskem - Mikuláš II. 1894 - 1917
946Francie
947Francie - Ludvík XIII. 1610 - 1643
948Francie - Ludvík XIV. 1643 - 1715
951Francie - Ludvík XV. 1715 - 1774
953Francie - Ludvík XVI. 1774 - 1793
957Francie - Napoleon I. 1804 - 1814
958Francie - Provizorní vydání Strasburk
959Gdaňsk
960Italské státy - Lombardsko - Benátky - revoluce
961Italské státy - Milán - Philip IIII 1621 - 1665
962Italské státy - Parma - Maria Luigia 1815 - 1847
963Italské státy - Římská republika - Fermo 1798 - 1799
964Italské státy - Sardinie - Vittorio Amadeo III. 1773 - 1796
965Italské státy - Vatikán - Benedikt XOV. 1740 - 1758
966Itálie pod Napoleonem - Napoleon I. 1804 - 1814
967Itálie - Vittorio Emanuel III. 1900 - 1946
969Litva - Alexander 1492 - 1506
971Litva - Zikmund I. 1506 - 1544
977Litva - Zikmund August III. 1546 - 1572
980Litva - Štěpán 1575 - 1586
981Litva - Zikmund III. 1587 - 1632
983Litva - Jan Kazimír 1649 -1668
986Litva - republika
988Livonie - Kristina Švédská 1632 - 1654
989Lucembursko - Charlota 1919 - 1964
990Lutych ( Liege ) - Ferdinand Bourbon 1612 - 1650
992Lutych ( Liege ) - Johann Theodor 1744 - 1763
993Man ( ostrov ) - Victorie 1837 - 1901
994Moldavsko
995Nizozemí - Wiliam I. 1815 - 1840
996Nizozemí - Wiliam II. 1840 - 1849
998Nizozemí - Wiliam III. 1849 - 1890
999Nizozemí - Wilhelmína I. 1890 - 1948
StranaPoložkyObdobí
111001Nizozemí - Wilhelmína I. 1890 - 1948
1002Nizozemí - Juliana 1948 - 1980
1003Nizozemí - provincie Campen
1005Nizozemí - provincie Zwolle
1006Polsko - Alexandr I. 1501 - 1505
1007Polsko - Zikmund I. 1506 - 1548
1008Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1013Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632 - město Lobženica ( Lobzen )
1014Polsko - Revoluční vydání 1830 - 1831
1015Polsko - Kongresové království
1016Polsko - republika
1019Portugalsko - Luiz I. 1861 - 1889
1021Portugalsko - Carlos I. 1889 - 1908
1022Rakousko - republika
1027Riga - polská okupace - Zikmund III. 1587 - 1632
1028Rusko - Kijevská Rus - Vladimír Olgierdovič 1380 - 1394 ražby kolem 1380
1030Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1034Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1037Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1040Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
1043Rusko - Boris Fedorovič Godunov 1598 - 1605
1044Rusko - Dmitrij Ivanovič ( Lžidimitrij I. ) 21.7.1605 - 17.5.1606
1047Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
1050Rusko - Švédové v Novgorodu 1611 - 1617
1053Rusko - Michal Fedorovič Romanov 1613 - 1645
1055Rusko - Fedor III. Alexejevič 1676 - 1682
1057Rusko - Petr I. 1689 - 1725
1058Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
1060Rusko - Alžběta Petrovna 1741 - 1761
1062Rusko - Kateřina II. 1762 - 1796
1066Rusko - Pavel I. 1796 - 1801
1067Rusko - Alexandr I. 1801 - 1825
1068Rusko - Mikuláš I. 1825 - 1855
1069Rusko - Alexandr II. 1855 - 1881
1070Řecko - John Capodistrias 1828 - 1831
1071Řecko - Otto Bavorský 1832 - 1862
1073Řecko - Jiří I. 1863 - 1913
1074San Marino
1075Španělské Nizozemí - Brabant - Karel IV. 1505 - 1556
1076Španělské Nizozemí - Filip II. 1556 - 1598
1077Španělské Nizozemí - Namur - Philip V. 1700 - 1711
1078Španělsko - Filip V. 1700 - 1746
1079Španělsko - Prozatímní vláda 1868 - 1871
1080Švédsko - Carl XIV. Johann 1818 - 1844
1081Švédsko - Oscar I. 1844 - 1859
1082Švédsko - Oscar II. 1872 - 1907
1083Švýcarsko - Chur - biskupství - Ulrich VII. 1692 - 1728
1084Švýcarsko - Chur - město
1086Švýcarsko - kanton Schaffhausen
1087Švýcarsko - kanton Solothern
1089Švýcarsko - kanton St. Galen
1090Švýcarsko - kanton Uri
1091Švýcarsko - kanton Zug
1092Švýcarsko - kanton Zurüch
1093Turecko - Musa Celebi mezivládí 806 - 816 H 1403 - 1413
1095Turecko - Musa Celebi mezivládí 819, 822, 824 - 5 H (1416,1419,1421-6)
1096Turecko - Mehmed II. bin Murad 2. vláda 855 - 886 H 1451 - 1481
1099Turecko - Bayezid II. bin Mehmed 886 - 918 H 1481 - 1512
1100Turecko - Suleyman I. bin Selim 926 - 974 H 1520 - 1566
StranaPoložkyObdobí
121101Turecko - Murad III. bin Selim 982 - 1002 H 1574 - 1595
1102Turecko - Mustafa II. 1106 - 115 H 1695 - 1703
1107Turecko - Ahmed III. 1115 - 1143 H 1703 - 1730
1108Turecko - Mahmud I. 1143 - 1168 H 1730 - 1754
1111Turecko - Selim III. 1203 - 1222 h 1789 - 1807
1112Turecko
1114Transylvánie - Gabriel Bethlen 1613 - 1629
1115Vatikán - Klement XII 1730 - 1740
1116Velká Británie - Jiří IV. 1820 - 1830
1117Velká Británie - Viliam IV. 1830 - 1837
1118Velká Británie - Victorie 1837 - 1901
1124Velká Británie - Edward VII. 1901 - 1910
1125Afrika - Guinejský záliv
1127Afrika
1128Argentina
1129Barma
1130Bolivie - Philip IV. 1621 - 1665
1131Borneo ( Brunei )
1132Britská Quiana - Essequibo & Demerary - Jiří III. 1760 - 1820
1133Ceylon - Jiří III. 1760 - 1820
1134Ceylon - Victorie 1837 - 1901
1136Čína - dynastie Čou - 1122 - 255 př. n. l.
1137Čína - dynastie Ming ( 1368 - 1644 )
1138Čína - císař Te - Tsung 1875 - 1908 - provincie Sinkiang
1139Čína - dynastie Manchu 1644 - 1911
1140Čína - provincie Kiang - Nan
1141Ethiopie
1143Falklandy - Alžběta II. 1952 -
1144Ghana - Ašanské království
1157Hong - Kong - Victorie 1837 - 1901
1174Horní Volta - kmen Senufo
1175Indie - Bahawalpur - Sir Sadiq Muhammad Khan V. 1325 - 165 H
1176Indie - Indore - Shivaji Rao 1886 - 1903 AD
1177Indie - Mewar - Bhupal Singh 1987 - 2005 VS 1930 - 1948 AD
1178Indie - Východoindická společnost - Victorie 1837 - 1901
1182Indie Britská - Victorie 1837 - 1901
1184Indie Britská - Jiří V. 1910 - 1936
1186Iran - Ahmad Shah 1327 - 1344 AH 1909 - 1925 Ad
1187Jižní Afrika - Jiří V. 1910 - 1936
1188Jižní Afrika - Jiří VI. 1936 - 1952
1193Jižní Afrika - Alžběta II. 1952 -
1195Kanada - Victorie 1837 - 1901
1200Kanada - New Brunswick - Victorie 1837 - 1901
StranaPoložkyObdobí
131201Kanada - New Brunswick - Victorie 1837 - 1901
1203Kanada - Nové Skotsko - Victorie 1837 - 1901
1204Karibik
1205Korea jižní
1206Liberie
1209Lybie
1210Malajsko - Malacca - Britská správa
1211Mali - region Hombori
1212Maroko - Yusuf 1330 - 1346 AH 1912 - 1927 AD
1213Mexiko - Ferdinand VII. 1808 - 1821
1214Mexiko
1215Straits Settlements - konvolut
1216Straits Settlements - Jiří V. 1910 - 1936
1223Tibet
1224Tunis - Ahmed III. 1115 - 1143 H 1703 - 1730 D
1225Tristan da Cunha - Alžběta II. 1952 -
1226USA
1241Východní Afrika - Victorie 1837 - 1901
1242Pobočka v Praze
1245Pobočka v Hradci Králové
1248Pobočka v Kladně
1249Pobočka v Olomouci
1251Pobočka v Teplicích
1253Pobočka v Ústí nad Orlicí
1254Společnost přátel drobné plastiky
1255Medaile s numismatickým námětem
1264Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ĆR - řazeno podle míst
1279Medaile osobností
1289Medaile legionářské
1290Medaile sportovní
1291Medaile sokolské
1294Medaile církevní
1295Medaile ostatní
1299Medaile Rakousko - Uherska
StranaPoložkyObdobí
141301Medaile Rakousko - Uherska
1309Medaile ostatních států
1346ČSR, ČSSR, ČR
1379Faleristika R - U
1390Faleristika ostatních států
1396Uhry
1399Rakousko - Uhersko
StranaPoložkyObdobí
151401Rakousko - Uhersko
1403Rakousko - Uhersko - obíhající na území ČSR do 9.3.1919
1406Československá republika 1918 - 1939
1413Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
1420Slovenská republika 1939 - 1945
1421Československá republika 1944 - 1945
1422Terezínské poukázky
1423Marky spojeneckých armád
1427Československá republika 1944 - 1945
1435Československá republika 1945 - 1953
1441Československá republika 1953 - 1992
1453Česká republika 1993 -
1456Odběrní tuzexové poukázky
1461Bankovky ostatních zemí
1490Odznaky vojenské
1494Odznaky Rakousko - Uhersko
1495Odznaky ostatní
1499Jetony
StranaPoložkyObdobí
161501Řecko - Seleukovci - Antichos III. 223 - 187 př. n. l.
1502Antonius Pius 138 - 161
1503Faustina starší + 141
1504Gallienus 253 - 268
1505Claudius II. Gothicus 268 - 270
1506Constantinus I. 307 - 337
1507Constantius II. jako augustus 337 - 361
1508Arcadius 383 - 408
1510Honorius 393 - 423
1511Indie - Mogulové - Akbar 963 - 1014 H 1556 - 1605
1512Indie - Nawanagar 1570 - 1850 - ruční ražby
1513Mamluci - Egypt - Al Nasir Muhamed I. 3. vláda 709 - 741 H
1514Girejovci - Krym - Dawlat Giray II. 2. vláda 1121 - 1125 H 1708 - 1713
1515LITERATURA
1516Václav IV. 1378 - 1419
1518Marie Terezie 1740 - 1780
1519Josef II. 1765 - 1790
1520František II. 1792 - 1835
1524Ferdinand V. 1835 - 1848
1525Leopold I. 1657 - 1705
1529RODOVÉ RAŽBY
1532Salzburg - arcibiskupství - Ferdinand 1803 - 1805
1533Československá republika 1918 - 1939
1551Slovenská republika 1939 - 1945
1553Československá republika 1945 - 1953
1562Československá republika 1953 - 1992
1574Marie Terezie 1740 - 1780
1578Josef II. 1765 - 1790
1579František II. 1792 - 1835
1588Leopold I. 1657 - 1705
1589Karel VI. 1711 - 1740
1590Marie Terezie 1740 - 1780
1595Josef II. 1765 - 1790
1597František II. 1792 - 1835
StranaPoložkyObdobí
171601František II. 1792 - 1835
1605Ferdinand V. 1835 - 1848
1606František Josef I. 1848 - 1916
1649Anhalt - Zerbst - Friedrich August 1747 - 1793
1650Augsburg - město
1651Bádensko - Leopold I. 1830 - 1852
1652Bádensko - Friedrich I. 1852 - 1907
1653Bádensko - konvolut
1654Bavory - Ingolstadt - Štěpán III. a Ludvík VII. 1402 - 1413
1655Bavorsko - Maxmilian III. Joseph 1745 - 1777
1658Bavorsko - Maxmilian IV. 1806 - 1825
1659Bavorsko - konvolut
1660Brandenburg - Bayereuth - Friedrich II. 1735 - 1763
1662Brunswick - Wolfenbuttel - Wilhelm 1831 - 1884
1663Brunswick - Wolfenbuttel - konvolut
1664Frankfurt
1666Hannover - Wiliam IV. 1830 - 1837
1667Hesse - Darmstadt - Ludwig I. 1806 - 1830
1668Hesse - Darmstadt - Ludwig II. 1830 - 1848
1669Hesse - Darmstadt - Ludwig III. 1848 - 1877
1671Hohenzollern - Sigmaringen - Carl 1831 - 1848
1672Meckelnburg - Schwerin - Frederick Franz I. 1785 - 1837
1673Nassau
1676Norimberk
1677Prusko - Friedrich III. 1688 - 1713
1678Prusko - Friedrich II. 1740 - 1786
1679Prusko - Friedrich Wilhelm IV. 1840 - 1861
1680Prusko - Wilhelm I. 1861 - 1888
1682Sasko - Friedrich August III. 1763 - 1806
1683Sasko - Johann 1854 - 1873
1685Sasko - konvolut
1686Sasko - Coburg - Gotha - Ernst I. 1826 - 1844
1687Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst Friedrich 1764 - 1800
1688Sasko - Coburg - Saalfeld - Ernst I. 1806 - 1826
1690Sasko - Meiningen - Bernard II. 1821 - 1866
1691Sasko - Weimar - Eisenach - Ernst August 1748 - 1758
1692Westfálsko - Napoleon 1807 - 1813
1693Württemberg - Karl Eugen 1744 - 1793
1694Württemberg - Friedrich I. 1806 - 1816
1695Württemberg - Karl I. 1864 - 1891
1696Würzburg - Adam Friedrich 1755 - 1779
1697Würzburg - Franz Ludwig 1779 - 1795
1698Německo - císařství 1888 - 1918
StranaPoložkyObdobí
181701Německo - císařství 1888 - 1918
1709Německo - Výmarská republika 1918 - 1933
1718Německo - III. říše 1933 - 1945
1751Spolková republika Německo
1756Dubrovník
1757Francie - Napoleon III. 1852 - 1870
1758Guernsey - Alžběta II. 1952 -
1759Irsko
1760Itálie - Vittorio Emanuel II. 1861 - 1878
1761Itálie - konvolut
1762Jersey - Alžběta II. 1952 -
1763Litva - Alexander 1492 - 1506
1764Lucembursko - konvolut
1765Norsko - Carl XIV. Johann 1818 1844
1766Norsko - Carl XV. Adolf 1859 - 1872
1767Polsko - Zikmund III. 1587 - 1632
1768Polsko - Německo - rakouské regentství 1917 - 1918
1769Rumunsko - Carol I. 1866 - 1914
1770Rusko - velkovévodství - Ivan III. Vasiljevič 1462 - 1505
1774Rusko - Vasilij Ivanovič 1505 - 1533
1778Rusko - Ivan IV. Vasilevič jako car 1547 - 1584
1785Rusko - Fedor Ivanovič 1584 - 1598
1787Rusko - Boris Fedorovič Godunov 1598 - 1605
1788Rusko - Vasilij Ivanovič Šujskij 1606 - 1610
1791Rusko - Michail Fedorovič Romanov 1613 - 1645
1795Rusko - Fedor III. Alexejevič 1676 - 1682
1797Rusko - Petr I. Alexejevič 1682 - 1725
1799Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
StranaPoložkyObdobí
191801Rusko - Anna Ivanovna 1730 - 1740
1802Rusko - Alexandr I. 1801 - 1825
1806Rusko - Mikuláš I. 1825 - 1855
1807Rusko - Alexandr II. 1855 - 1881
1810Rusko - Alexandr III. 1881 - 1894
1811Rusko - Mikuláš II. 1894 - 1917
1812Rusko - konvolut
1814Nizozemí
1815Řecko - Jiří I. 1863 - 1913
1817Řecko - republika
1818Slovenská republika 1993 -
1822Španělsko - Carlos III. 1759 - 1788
1823Španělsko - Jose Napoleon 1808 - 1813
1824Švýcarsko - konfederace
1829Turecko - Bayezid I. bin Murad 791 - 805 H 1359 - 1402
1830Turecko - Mehmed I. bin Bayezid 816 - 824 H 1413 - 1421
1832Turecko - Murad II. bin Mehmed 1.vláda 824 - 848 H 1421 - 1444
1836Turecko - Mehmed II. bin Murad 2. vláda 855 - 886 H 1451 - 1481
1838Turecko - Bayezid II. bin Mehmed 886 - 918 H 1481 - 1512
1840Turecko - Selim I. bin Bayezid 918 - 926 H 1512 - 1520
1842Turecko - Suleyman I. bin Selim 926 - 974 H 1520 - 1566
1845Turecko - Ahmad I. bin Mehmed 1012 - 1026 H 1603 - 1617
1846Turecko - Osman II. bin Ahmed 1027 - 1031 H 1640 - 1648
1847Turecko - Abdul Mejid 1255 - 1277 AH, 1839 - 1861 AD
1850Turecko - Abdul - Hamid II. 1293 - 1327 AH 1876 - 1909
1851Turecko - Muhammad V. 1327 - 1336 AH 1909 - 1918
1853Turecko - konvolut
1855Velká Británie - Alžběta II. 1952 -
1862Alžír - Francouzská okupace
1864Brazilie - Pedro II. 1831 - 1889
1865Čína - Dynastie Čching 1616 - 1912, epocha Jung- čen, císař Š-cunga 1722 - 1736
1866Čína - Dynastie Čching 1616 - 1912, epocha Čchien - lung, císař Kao-cung 1736-1796
1867Hong - Kong - Victorie 1837 - 1901
1870Irak
1871Maroko - Abd al - Aziz 1311 - 1326 AH, 1894 - 1908 AD
1872Maroko - Francouzský protektorát - Yusuf 1330 - 1346 AH, 1912 - 1927 AD
1874Strait Settlements - Jiří V. 1910 - 1936
1875Sýrie
1876Tunis
1877Tunis - konvolut
1878Tunis - Muhammad al - Amin Bey
1879Tristan da Cunha
1880USA
1881Pobočka v Mladé Boleslavi
1882Regionální medaile Čech, ĆSR, ČSSR, ČR - řazeno podle míst
1885Medaile osobností
1887Medaile sportovní
1889Medaile filatelistické
1895Medaile církevní
1899Medaile ostatní
StranaPoložkyObdobí
201901Medaile ostatní
1902Medaile Rakousko - Uherska
1903Medaile ostatních států
1913Rakousko - Uhersko
1919Rakousko - Uhersko - obíhající na území ČSR do 9.3.1919
1920Protektorát Čechy a Morava 1939 - 1945
1921Slovenská republika 1939 - 1945
1924Československá republika 1944 - 1945
1925Československá republika 1945 - 1953
1931Československá republika 1953 - 1992
1944Česká republika 1993 -
1949Česká republika 1993 - příležitostné tisky
1950Bankovky ostatních zemí

Copyright 2022 Česká numismatická společnost - pobočka Tábor